HAKKIMIZDA

Yayıncı Akademisi, Türkiye’de internet yayıncılığının gelişmesi ve yaygınlaşması için eğitimler düzenlemek amacıyla Usta Bilgi Sistemleri A.Ş. tarafından kurulmuş bir organizasyondur.

2012 yılında kurulan Yayıncı Akademisi, ilk eğitimini Yenilikçi Uygulamalar Programı kapsamında Ankara Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleştirmiştir. İnternet Ticaretinde Aracılı Pazarlama Projesi (İTAP) adı ile düzenlenen ilk eğitim programı Ankara’da gerçekleştirilmiş, katılımcılara 50 saatlik Temel Düzeyde Internet Yayıncılığı Eğitimi verilmiştir.

İlerleyen dönemlerde İstanbul’da da çeşitli seviyelerde eğitim faaliyetleri gerçekleştiren Yayıncı Akademisi, internet yayıncılarının ihtiyaç duyacağı temel, orta ve ileri seviye eğitim faaliyetleri ile yayıncılara ve yayıncı adaylarına hizmet vermeye devam etmektedir.


Amacımız


Yayıncı Akademisi, internet yayıncısı olmayı düşünen yayıncı adaylarına ve yayıncılık becerilerini daha ileri seviyelere taşımak isteyen internet yayıncılarına hizmet vermektedir.

Amacımız, internet yayıncıları ve yayıncı adaylarını; sektörün önde gelen eğitim profesyonelleri ile buluşturmak; bu sayede Türkiye’de internet yayıncılığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.


Eğitimlerimiz ve Bakış Açımız


Yayıncı Akademisi’nin çeşitli seviye ve süredeki Eğitim Programları; katılımcılara bütçelerine uygun, nitelikli eğitimler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Eğitimler, Türkiye’deki yayıncıların ve yayıncı adaylarının ihtiyaçlarına göre planlanır.

Sadece internet yayıncılığı üzerine eğitimler veren Yayıncı Akademisi; sektörde söz sahibi eğitmenler rehberliğinde katılımcıların yayıncılık becerilerini geliştirerek ileri seviyelere taşımaları üzerine odaklanmıştır.

Eğitimlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yaklaşan eğitimler hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.